Dlaczego my?

Poznaj nas!

W naszej firmie do wszystkich zleceń podchodzimy profesjonalnie, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Od zawsze najważniejsze są dla nas uczciwa praca i rzetelnie wykonane zadanie.

Firma ogrodnicza „Magnolia” powstała w 2008 roku. Od początku tworzą ją młodzi ludzie z pasją. Swój sukces budujemy na znajomości sztuki ogrodniczej, zamiłowaniu do wykonywanego zawodu, solidności w działaniu oraz dobrej współpracy. Zakładając ogrody, opieramy się zarówno na własnym doświadczeniu, jak i propozycjach projektantów. Bierzemy także pod uwagę zróżnicowane oczekiwania klienta. Każdy wykonany przez nas ogród powstaje na podstawie indywidualnych potrzeb i preferencji jego użytkowników. Właściwe podejście do każdego zlecenia umożliwia realizację marzeń o ucieczce od codzienności, a przyjemność odpoczynku w pięknym ogrodzie staje się dostępna dla każdego. 

Stale poszerzamy naszą wiedzę i podążamy za nowościami. Do realizowanych przez naszą firmę prac ogrodniczych wykorzystujemy dobrej jakości materiał szkółkarski pochodzący od sprawdzonych dostawców oraz w pełni profesjonalny sprzęt. 

W pracy najważniejsi są dla nas nasi klienci, ich wymagania, życzenia i sugestie. To z nimi i dzięki nim jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę piękny ogród, który składa się na wspólne szczęście jego właściciela i wykonawców.